Üsküdar Servisi

Valide-i Atik mahallesi kombi

periyodik-kombi-bakim

Validei Atik mahallesi kombi servisi

Üsküdar ilçemizin nezih semti Valide-i Atik semti 24 saat aralıksız çalışan personeli ile kombi servisimiz hizmetinizde. Daima müşteriyi önce kazanmak ve uzun yıllar çalışmayı ilke edinmiş teknik servisimizi istediğiniz saatte arayabilirsiniz.

Kim istemezki satın aldığımız binbir emekle onca para saydığımız cihazları uzun yıllarca kullanabilmek. Ancak ne yazıkki bu sadece istemek ile olmuyor. Üşengeçlik, ekonomik ufak para hesapları yarınlarda bize ciddi rakamlar olarak dönebiliyor.

Kombi bakımları hem çok zaman alan bir işlem değil hemde abartılı ücretler ödemezsiniz. Ancak bazı servislik adı altında faaliyet gösteren aslında teknik servislik ile hiç ilgisi olmayan farklı sektörlerdeki firmalarda bu işe el atmış durumda.

Komisyon ile çalışan bu firmalardan şiddetle uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Beyaz eşyalarınızı beyaz eşya tamircilerine, ısıtma soğutma cihazlarınızı ısıtma servislerine yaptırmanız en doğru karardır.

Daha uzun ömürlü bir eşyaya sahip olabilmeniz için ya kendiniz düzenli bakımı ile ilgilenecek yada işinin ehli bir teknik servis talep edip astronomik rakamlar ödemeden bakımlarınızı yaptıracaksınız.

 

Valide-i Atik mahallesine servis hizmeti verdiğimiz markalar

 

Airfel servis     Alarko servis     Ariston servis     Baykan servis     Baymak servis     Bosch servis

Demirdöküm servis     Eca servis     Ferroli servis     Protherm servis     Vaillant servis

Çağrı Merkezi | Servis Çağır