Üsküdar Servisi

Üsküdar klima servisi

Üsküdar klima servisi

30uskudar-kombi-servisi.2

Üsküdar klima servisi ile her gün aktif klima saha çalışanları ile ile sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Eski zamanlarda klima sadece soğutma işlevi görürken artık kışın serin havalarda tüketicilerimiz tarafından ısıtmada da kullanılmaya başladı.Klima gazı eksik veya tamamen bitmiş olan cihazlar iç ve dış ünitede buzlanmaya haliyle su akıtmaya sebep olurlar.

Klimalar eğer bakımı yapılmazsa veya gazı bitmiş bir şekilde çalıştırılmaya zorlanırsa, sizlere hem risk oluşturacak hem de yüksek elektrik sarfiyatına yol açacaktır. Klimaların iç ünitesindeki filitreler zamanla toz ve bakteri deposu haline gelmektedir. Klimanıza yapılan her işler ve değişen yedek parça bir sene firma garantisi altındadır.

Üsküdar ilçesine klima servisi hizmetini hak ettiği bir şekilde kaliteli uzman ekiplerimizle verebilmek için canla başla çalışmaktayız. Klima gazı kısmen bite yani azalan veyahut tamamen biten klimalar gereksiz elektrik harcamasına ve cihazın sıcak hava üflemesine sebep olurlar.

Klimalarınızı senede bir kerede olsa klima servisi  ekiplerinden detaylı kontrol yapmasını isteyiniz. Teknik ekiplerimiz size işlem sonunda ücret almadan önce yapılan iş hakkında detaylı servis raporu düzenlerler. Servis raporunuzu almadan her hangi bir ücret ödemesi yapmayınız.

Üsküdar klima servisi hizmetlerimiz :

Klima montajı

Klima gaz dolumu

Klima arıza çözümleri

Klima kart tamiri

Klima keşif

 

Hizmet verdiğimiz semt ve mahalleler ;

Acıbadem, Altunizade, Bağlarbaşı, Bahçelievler, Beylerbeyi, Bulgurlu, Burhaniye, Çengelköy, Cumhuriyet, Ferah Mahallesi, İcadiye, Kandilli, Kirazlıtepe, Küçükçamlıca, Küçüksu, Küplüce, Muratreis, Salacak, Selamiali, Selimiye, Sultantepe, Ünalan, Valideiatik, Yavuztürk, Zeynepkamil

Çağrı Merkezi | Servis Çağır