Üsküdar Servisi

Üsküdar hidrofor servisi

Üsküdar hidrofor servisi

uskudar-kombi-servisi.3

Üsküdar hidrofor ve su basınç sistemleri teknik servisi. Suyun olmadığı yerde kesinlikle bir hayat düşünemeyiz. Özellikle istanbul gibi devasa büyüklükteki şehirlerde yaşayan insanların doğal olarak su elde etmesi imkansız gibi bir şey. Günümüzde su ihtiyacımızı kamu karşılasada özellikle yaz aylarında ne yazıkki su kesintilerine bolca maruz kalmaktayız. İstanbul koskoca bir şantiyeye dönüşmüş durumda.

Gün geçmiyorki bir kepçe yüzünden, yada yanlış hesapsız projesiz bir kazı yüzünden su borularımızı patlatıyorlar. He ne kadar binalarımızda bulunan hidroforlarımızı atıl durumda tutarsak tutalım günün birinde muhakkak gereksinim duyuyoruz.

Uzun süre kullanmadığınız hidroforlar gün gelip gerekli olduğunda çalışmayacaktır. Sebebi uzun süre kullanılmayan cihazın kireçlenip pas tutmaya başlamasıdır. Hidroforlarınızın en az 6 ayda bir bakıma ihtiyacı vardır. Cihazlarınızın bakımını kesinlikle yaptırınız.

Uzman üsküdar hidrofor servisi elemanları su basınç sistemi olan hidroforun ilk fan grubunu kontrol ederler. Eğer yağlı pistonlu çalışan cihaz ise yağını kontrol eder ve eksikse tamamlar. Suyun sıkışıp basıncını depolamasını sağlayan denge tanklarının havasını kontrol eder eğer eksikse havasını tamamlar.

Hidroforlar aşırı yüksek basınç ile çalışan cihazlardır. Suyun basıncını bitirip şebeke bağlantısını kesmeden ciddi yaralanmalara sebep olmamak için kendiniz müdahale etmeyiniz.

Üsküdar hidrofor servisi hizmetleri :

Yağ dolum

Hidrofor komple tamir

Yedek parça

Hidrofor bakımı

Hizmet verdiğimiz semt ve mahalleler ;

Acıbadem, Altunizade, Bağlarbaşı, Bahçelievler, Beylerbeyi, Bulgurlu, Burhaniye, Çengelköy, Cumhuriyet, Ferah Mahallesi, İcadiye, Kandilli, Kirazlıtepe, Küçükçamlıca, Küçüksu, Küplüce, Muratreis, Salacak, Selamiali, Selimiye, Sultantepe, Ünalan, Valideiatik, Yavuztürk, Zeynepkamil

Çağrı Merkezi | Servis Çağır