Üsküdar Servisi

Üsküdar Hidrofor Bakım

uskudar-kombi-servisi.3

Hidrofor bakımı ve montaj

Hidrofor bakımı, tamir, montaj servisi. İstanbul bitmek bilmeyen devamlı kalabalıklaşan bir şehir, Nüfus problemi yükseldikçe en önemli ihtiyacımız su dahada önemli bir hale geliyor. Ormanları yok ettikçe yağmur miktarı azalıyor, yağmur bol olsa bile suyu tutacak toprağımız azalıyor, heryer beton haline geldi.

Son senelerde yağışlarımız da çok ciddi düşüş söz konusu. Binalarımızda atıl bir şekilde duran ve hiç kullanmadığımız hidroforlara gün gelecek o kadar çok ihtiyacımız olacak. Hidroforla ile birlikte depolarımızın da susuz günlere hazır olduğundan eminmiyiz?

Hidrofor sistemleri aşırı yüksek basınç ile çalışan, depodan emdiği suyu yüksek basınçlı bir hava tankı yardımı ile dairelerinize ulaştıran cihazlardır. Herhangi bir arıza durumunda hidroforunuza kesinlikle kendiniz müdahale etmeyiniz, ciddi yaralanmalara sebebp vermeyiniz. Acil servisimizden bir ekip talep ederek hidrofor sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Denge tankı değişimi

Hidrofor bakımı, hidrofor montajı, pistonlu hidroforların yağ değişimini yapıyoruz. Denge tankınızın havası bitmiş yada eksilmişse tamamlıyoruz. Denge tanklarının içindeki mebran değişimi ve arızalanan basınç şalteri değişimi yapılır. Yapılan işlemler bir yıl garantilidir.

 

Çağrı Merkezi | Servis Çağır