Üsküdar Servisi

Üsküdar brülör kazan servisi

Üsküdar brülör kazan servisi

uskudar-kombi-servisi.1

Kazan ve brülörler hayatımızda oldukça fazla önemi olan ve son derece kullanımı yaygın olan ısıtma sistemleridir. Kazan ve brülör sistemleri yazlıklarımızda, evlerimizde, camilerimizde, sosyal tesislerde, otellerde ve diğer bir çok mekânda kullanımı olan ve neredeyse kullanmanın zorunluluk olduğu bir ısıtma sistemidir.

Her türlü ısınma ve ısıtma ihtiyacını karşılayan bu cihazlar son derece önemli olduğu için gerekli olan periyodik teknik bakımını da düzenli olarak yaptırmalı ve sürekli olarak bir kazan brülör servisi ne aksattırmadan teknik destek hizmetini sağlattırmalıyız.

Brülör servisi firmamıza gelerek sizde brülörünüze yılda bir kez yapmanız gereken teknik bakımı yaptırabilir ve kazanın daha yüksek bir performans ile çalışmasını sağlayabilir ve cihazının kullanım ömrünü daha da uzatarak, büyük bir teknik sorun çıkartmasını önleyebilirsiniz.

Kazan kartı, Brülör kartı klima montajı, klima gaz dolumu işlemlerinide yerine getiriyoruz ve bir yıl garanti veriyoruz. Gerekli olan tüm bakım ve ilaçlı temizlik firmamız tarafından kapsamlı olarak yapılmaktadırGerekli olan tüm bakım ve ilaçlı temizlik firmamız tarafından kapsamlı olarak yapılmaktadır. Arayın kazan ve brülör problemlerinizde size yardımcı olalım.

 

Hizmet verdiğimiz semt ve mahalleler ;

Acıbadem, Altunizade, Bağlarbaşı, Bahçelievler, Beylerbeyi, Bulgurlu, Burhaniye, Çengelköy, Cumhuriyet, Ferah Mahallesi, İcadiye, Kandilli, Kirazlıtepe, Küçükçamlıca, Küçüksu, Küplüce, Muratreis, Salacak, Selamiali, Selimiye, Sultantepe, Ünalan, Valideiatik, Yavuztürk, Zeynepkamil

Çağrı Merkezi | Servis Çağır