Üsküdar Servisi

Üsküdar 7/24 Kombi

zeynep kamil kombi servisi

7/24 Üsküdar kombi servisi

Üsküdar ilçesi tüm semtlerine kombi servisi 7/24 sizlerin hizmetinde. Kombi servisinin yanı sıra klima montajı, kombi kart tamiri, kombi fan değişimi ekonomik cebinize zarar vermeyecek bir bütçe ile değiştirilir, kombi tamiri ve kombi bakımı yapılır. Üsküdar ilçesin de kombi kullanımı ile birlikte pek çok avantajın yaşandığı günümüzde kombilerin çeşitli nedenlerden dolayı revize edilmesi yani değiştirilmesi gerekmektedir. Revize edilecek kombilerin nasıl revize edileceği, revize edildikten sonra ne yapılacağı merak edilen konular arasında bulunmaktadır.

Revize işlemi yapılmadan önce bu durum doğalgaz şirketine bildirilmelidir. Revize işlemi de kesinlikle kombinin ait olduğu şirket elemanları tarafından yapılmalıdır. Revize sertifikası olan şirket tarafından yapılan montaj işlemleri sonrasında herhangi bir sorunla karşılaşılmamaktadır.

Yeni alınacak olan doğalgaz kombisi herhangi bir beyaz eşya ile karıştırılmamalı, sadece bu işle uğraşan kombi üreticisi olan firmalardan alınmalıdır. Yeni alınan kombinin montajı ve garanti süresi bittikten sonra bol yedek parça desteği ve servis hizmeti bulunup bulunmadığı kesinlikle kontrol edilmelidir.uskudar-kombi-servisi-kombi-servisi

Yeni bir kombi aldığınızda. Öncelikle revize olacak kombi için doğalgaz uygunluk belgesi alınmalıdır.
Eski kombinin tesisata ve duvarlara zarar vermeden sökülmesi gerekir. Yeni alınan kombinin montaj ustaları tarafından yerine monte edilmesi ve baca olacak yere bağlantısının kurulması lazımdır. Eski kombiden kalan alt bağlantı parçalarının yeni takılan kombi ile yenilenmesi gerekmektedir.

Kombi bağlandıktan sonra su verilerek tesisatın ve bağlantının doğru olup olmadığına, herhangi bir kaçağının bulunup bulunmadığına bakılması gerekir. Montaj servisi tarafından bağlanan kombinin elektriğinin bağlanması gerekir. Bağlanan kombinin ayarları yapılarak devreye alınması ve çalıştırılması gerekir. Yeni kombiyi monte eden ekip tarafından kullanıcıya yeni kombiyi nasıl kullanacağı hakkında bilgi verilmesi gerekir. 7/24 Kombi servisi sizlerin gece gündüz daima yanınızda.

Çağrı Merkezi | Servis Çağır