Üsküdar Servisi

Ünalan mahallesi kombi

ünalan-kombi-servis

Ünalan mahallesi kombi servisi

 

İstanbul’un en önemli yerlerinden birine sahip Üsküdar ilçesi Ünalan mahallesi 7/24 kombi servisi. Ülkemizin nüfusu arttıkça enerji ihtiyacı da bir o kadar artmaktadır. Doğal kaynakları da hızla tüketiyoruz. Aşırı tüketimin en temel unsurları bilinçsiz kullanım, bakımsız cihazlar ve eksik üşenip  kullanmadığımız yardımcı unsurlar gibi sebepler en başta geliyor.

Doğal yenilenebilir enerji kaynakları haricinde çok fazla üretimimiz yok. Doğal gaz, petrol gibi katı, sıvı ve gaz yakıtlarını yurt dışından almak durumundayız. Bu yüzden elektrik, su ve yakıtlarımızı tasarruflu kullanmalıyız.

Kombi ve klima gibi ısıtma soğutma sektörüne teknik servis hizmeti veriyoruz. Isıtma ve soğutma grubu bu cihazların senelik düzenli bakımlarının yapılması bu tasarrufa büyük katkı sağlamaktadır.

Kış aylarında 24 saat üzerinden çalışan firmamız düzenli bakımlarınızı yapmaktadır. Kombi bakımının yanı sıra kombi kart tamiri, kombi arızaları ve kombi olsun klima olsun yedek parçalarını bir sene garantili olarak yapmaktayız.

Cihazlarınız mecbur kalmadıkça asla yerinden sökülmez, kesinlikle yerinde tamir edilir.

 

Ünalan mahallesine servis hizmeti verdiğimiz markalar

 

Airfel servis     Alarko servis     Ariston servis     Baykan servis     Baymak servis     Bosch servis

Demirdöküm servis     Eca servis     Ferroli servis     Protherm servis     Vaillant servis

Çağrı Merkezi | Servis Çağır