Üsküdar Servisi

Sultantepe mahallesi kombi

uskudar-kombi-servisi.1

Sultantepe mahallesi kombi servisi

 

Üsküdar’ın en eski mahallerinden Sultantepe mahallesi ısıtma soğutma ürünleri 7/24 teknik servisi. Telefon ile bize ulaşmak çok kolay, aramanız yeterli. Telefon ile servis kaydı bıraktıktan sonra aynı gün içinde geliyor, aynı gün içinde problemlerinizi hallediyoruz.

Hem sizlerin rahatı, kış ve yaz aylarının sorunsuz geçmesi hem de bizim gibi firmaların kazanç kaynağı olan kombi, klima, hidrofor ve kazan brülör bakımlarınızı ihmal etmeyiniz. İhmal edilen bakımlar yüzünden yüzlerce cihaz yıllarca kullanılabileceği halde hurdaya gidiyor.

Para kolay kazanılmıyor günümüz de. Ne zorluklar ile çalışıyoruz hele ki şu son zamanlar da. Ufak ücretler karşılığında yapılan bakım maliyetinden kaçmak ya da ötelemek sonuçları daha ağır maliyetler ile sonuçlanıyor.

Arayın her türlü bakımınızı suistimal etmeden teknisyenlerimiz gelip yerine getirsin. Bakım yapılırken teknisyenin başında durup ne gibi bir işlem yaptığını izlemenizi tavsiye ediyoruz. Değişmesi gereken yedek parçaların gözünüzün önünde değişmesi yapılan işlem ve teknik servisimiz hakkında güvenilirlik demektir.

 

Sultantepe semtine servis hizmeti verdiğimiz markalar

 

Airfel servis     Alarko servis     Ariston servis     Baykan servis     Baymak servis     Bosch servis

Demirdöküm servis     Eca servis     Ferroli servis     Protherm servis     Vaillant servis

Çağrı Merkezi | Servis Çağır