Üsküdar Servisi

Küçük çamlıca kombi

periyodik-kombi-bakim

Küçük çamlıca kombi servisi

Küçük çamlıca mahallesi kombi servisi, klima montajı ve hidrofor tamiri hizmetlerimizle sizlere 7/24 hem telefon hem de gezici mobil servis elemanlarımız ile uygun servis imkanı veriyoruz. Ekiplerimiz vardiyalı bir şekilde çalışarak hizmet aksamasına sebep olmazlar.

Siz küçük çamlıca müşterilerimiz var olduğu sürece bizler de sizlere hizmet için daima var olacağız. Kombileriniz de ısı sensör hataları, sıcak su alamama sorunları yaşıyorsanız bizleri aramanız yeterlidir. Kullandığımız bütün yedek parçalar orjinaldir.

Suların sık sık kesildiği özellikle yaz ayların da kullandığınız hidroforlar site gibi büyük yerleşim yerlerinde kesinlikle çok önemli cihazlardır. Uzun süre kullanmadığınız bu hidrofor su grubu sistemleri yüksek basınç ile çalışan, suyun yeterli gelmediği yerlere ulaştıran bir cihazdır.

Hidroforlarınızı yerinde yada sökülerek atölyemizde revizyon işlemlerini başarı ile gerçekleştiriyoruz. Şayet cihazın tamir masrafı sıfır cihaz maliyetine yaklaşırsa yeni bir cihaz tavsiyesinde bulunuyoruz. Hidrofor keşif ekibimizi aramadan cihaz değişikliğine karar vermeyiniz.

 

Küçük çamlıca semtine servis hizmeti verdiğimiz markalar

 

Airfel servis     Alarko servis     Ariston servis     Baykan servis     Baymak servis     Bosch servis

Demirdöküm servis     Eca servis     Ferroli servis     Protherm servis     Vaillant servis

Çağrı Merkezi | Servis Çağır