Üsküdar Servisi

Üsküdar Kazan ve Brülör Bakım

kombi-ariza

Kazan ve Brülör bakımı

Kazan ve brülör bakımı. Isınabilmek bir sorun doğal gaz faturaları ayrı bir sorun. Doğal gazı açarız fatura ay sonu kabarır. Bazen kış ayları ılık Geçer. İstanbul da ama çokta güven vermez bu güzel şehrin havası bazende dondurucu soğuklarla karşılaşabiliyoruz. Avrupa yakası günlük güneşlik baharı yaşarken anadolu yakası 30 cm kar ile güne başlayabiliyor.

Kazan ısıtma ve soğutma cihazları yakıt kullanma konusunda çokta cimri değillerdir, Özellikle kullandığınızı ikametgahlar büyük bir alanı kapsıyorsa ve nüfus kalabalıksa sarfiyat kaçınılmazdır. Bizler kazan servisi olarak 7/24 sizin hizmetinizdeyiz. İşte bize burada ihtiyacınız var kazan’larınızın ve brülör’lerinizin bakımın aksatmayınki size tasarruf olarak geri dönsün.

Brülör’ler kazanlardan ve atmosferik kazanlardan farklı olarak püskürtmeli bir şekilde kapalı bir kazanın içerisinde yanma sağlayarak ısıtma gerçekleştirirler. Fan motoru’ndan tutunda,ateşleme buji’lerine varana kadar detaylı ve karışık cihazlardır, en ufak bir ayarsızlık hem yakıt tüketimini arttırır hemde doğru yanmasını önler, Brülör sistemlerinize her sene düzenli bakım yaptırınız.

Hem kazan hemde brülör’lerinizde bir filitre sistemi,yanma haznesinde yanma gözenekleri,ateşleme sistemi,gaz valfi,fan motoru,katı ve sıvı yakıt filitresi ve daha nice önemli yedek parçalar mevcuttur,Bu yedek parçaların sürekli temiz tutulması hem sizlere tasarruf olarak geri dönecek hemde cihazlarınız sizlere uzun yıllar sorunsuz hizmet verecek kışın ortasında sizi soğukta bırakmayacaktır.

Çağrı Merkezi | Servis Çağır