Üsküdar Servisi

Kandilli mahallesi kombi

Kandilli mahallesi kombi servisi

Enerji sektöründe son yüzyılda gelişen teknoloji ile birlikte yaşantımıza giren elektrikli ve elektronik eşya sayısı da hızla arıyor. Özellikle son 20 yıl da çok hızlı bir ilerleme söz konusu. Görünen gelecekte katı ve sıvı yakıtlardan kurtulacağımız, yenilenebilir enerji kaynaklarına geçeceğimizdir.

Odun, kömür gibi hem ciğerlerimizi hem de havamızı kirleten yakıtlardan kurtulduğumuz çok iyi oldu. Kandilli mahallesi kombi servisimiz sizlerin şu anda kullandığı doğal gaz ve lpgli cihazlarınıza 7/24 teknik servis ve mobil ekipleri ile hızlı yardımcı oluyor.

Kombi sistemlerini üç yollu dediğimiz kısımları sıcak su ile kalorifer tesisat suyunu ayırmaya yarayan parçalardır. İşleyişi ve içinde barındırdığı sürekli su geçen sistemler olduğu için kireçlenmeye ve uzun süre kullanılmazsa paslanmaya sebep olur.

Kombilerin izin üç yollu mekanizmalarını eğer mekanik ise yenisi ile değiştiriyor veya daha düşük bir ücret karşılığında yerinizde sökerek tamir ediyoruz. Açılan üç yollu vanalar içlerine ilaçlanıp, iç takımları değiştirerek bir yıl servis garantisi veriyoruz.

Kandilli mahallesine servis hizmeti verdiğimiz markalar

 

Airfel servis     Alarko servis     Ariston servis     Baykan servis     Baymak servis     Bosch servis

Demirdöküm servis     Eca servis     Ferroli servis     Protherm servis     Vaillant servis

Çağrı Merkezi | Servis Çağır