Üsküdar Servisi

Bulgurlu mahallesi kombi

periyodik-kombi-bakim

Bulgurlu mahallesi kombi servisi

Bulgurlu mahallesi Üsküdar ilçesine bağlı bir tarafı Ataşehir diğer tarafı ümraniye ve kadıköy ilçesi ile komşu tarihi bir mahalledir. Bulgurlu mahallesine 24 saat uygun yedek parça ve ekonomik bakım ücretleri ile kombi servisi hizmeti veriyoruz.

Kombiler ana hatları ile çalışması için gerekli olan parçaları sirkülasyon pompası, gaz valfi, üç yollu vana ve fan motorundan oluşur. Bu kombiyi oluşturan parçalar özellikle kışın 24 saat kombi yansın yanmasın siz elektrik beslemesini kesmedikten sonra sürekli çalışırlar.

Kombilerde diğer cihazlar gibi metal yorgunluğu, kireçlenme, paslanma, su sızıntısı gibi problemler ile karşılaşırlar. Bu yüzden cihazlarınızı uzun bir müddet kullanmak istiyorsanız periyodik genel bakımlarını aksatmadan her sene yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

7/24 saat çalışan personelimiz aynı gün içinde sizlerin cihazlarındaki sorunları çözüp yardım etmek için hazırlar. Telefonlarımızdan bizlere ulaşmanız ve kayıt bırakmanız yeterli olacaktır. Yapılan tüm işlemler bir yıl garantilidir.

Bulgurlu mahallesine servis hizmeti verdiğimiz markalar

 

Airfel servis     Alarko servis     Ariston servis     Baykan servis     Baymak servis     Bosch servis

Demirdöküm servis     Eca servis     Ferroli servis     Protherm servis     Vaillant servis

Çağrı Merkezi | Servis Çağır