Üsküdar Servisi

Beylerbeyi mahallesi kombi

periyodik-kombi-bakim

Beylerbeyi mahallesi kombi servisi

Üsküdar ilçesi beylerbeyi kombi servisi gece gündüz açık telefonları ile hizmetinizde. Kombi ve klimalar yaşamımızda oldukça önemli bir yer tutan ve yoğun bir şekilde kullanılan hem ısıtma hem sıcak su hem de yaz aylarında bizleri serinletmeye yarayan bir cihazlardır.

Bu kadar önemli olduğu halde ne yazık ki kullandığımız bu cihazlara gereken ilgiyi ve bakımı göstermiyoruz. İhmal edilen kombi ve benzeri cihazların gelecekte bizlere çok ciddi sorunlara yol açacağı aşikardır.

Hidrofor sistemleri çok güçlü basınç uygulayan ve apartmanların en üst katına kadar tazyikli su tedarik eden bir sistemdir. Genelde çok fazla kullanılmayan hidroforlar kireçlenme yüzünden fan grupları ilk çalıştırmada hasar görür ve eski su basma gücünü kaybeder.

Hidrofor dahil ısıtma ve soğutma cihazlarına gereken ilgiyi göstermemiz açısından bu sistemlerin her sene kesinlikle bakımının yapılması gerektiğini söylüyoruz. Daha büyük sorunlara yol açmadan üsküdar bölgesine bakan teknisyenlerimiz ile irtibata geçerek teknik destek alınız.

Beylerbeyi mahallesine hizmet verdiğimiz markalar

 

Airfel servis     Alarko servis     Ariston servis     Baykan servis     Baymak servis     Bosch servis

Demirdöküm servis     Eca servis     Ferroli servis     Protherm servis     Vaillant servis

Çağrı Merkezi | Servis Çağır